Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna, ul. Sosnowa

Sosnowa, Przypki, mazowieckie

  • 352 000 zł
  • 1 400 m²
  • 251,43 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Adamczyk

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Sosnowa

Sosnowa, Przypki, mazowieckie

zaktualizowane:
4 maja 2026

352 000 zł

1 400 m²

251,43 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Sosnowa

Zaktualizowane: 4 maja 2026

352 000 zł 1 400 m² 251,43 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 352 000 zł (251,43 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: usługowa, 1 400 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 24m; szerokość: 59m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Emperor, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EMP-GS-10499

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.010278, 20.793889

Przypki, ul. Sosnowa
Numer Ewidencyjny 472

Media
Prąd - przy granicy działki

Wymiary
24m x 59m

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej:
Ustalenia planu (symbol 15MN):
1. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna;
2. (...)

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

Zostaw telefon, oddzwonimy